Commissie zaal 1
dinsdag 26 augustus 2025
- Locatie
Commissiezaal 1
- Voorzitter
- Paul Verbruggen
- Toelichting
-
De vergadering wordt live uitgezonden en opgenomen.
LET OP: de genoemde tijden zijn indicatief. Agendapunten kunnen eerder of later starten. De agenda kan bij de agendavaststelling nog gewijzigd worden.
Wilt u een commissie live volgen?
U kunt de commissie bijwonen in de raadszaal in het gemeentehuis. U kunt de commissie ook live volgen via www.heiloo.nl/raad-en-college en dan klikt u op vergadering (terug)kijken. Ook zendt Beat TV de vergadering uit via tv.beatfm.nl/player.
Wilt u tijdens een commissie inspreken?
U laat uiterlijk 12.00 uur op de dag van de commissie weten dat u het woord wilt voeren via griffie@heiloo.nl. U kunt uw inbreng ook schriftelijk onder de aandacht van de commissie brengen door uw tekst te mailen naar griffie@heiloo.nl.
Commissie terugkijken?
U kunt de commissie terugkijken via www.heiloo.nl/raad-en-college. - Agenda documenten
Agendapunten
-
1Opening door voorzitter en introductie van gasten
-
2
Informatie wordt toegevoegd, zodra beschikbaar.
-
3
Conform verzoek van de raad :
1. is een inhoudelijk betrokken penvoerder aangesteld : Necker (projectleider ) is hier ook penvoerder.
2. belangrijke elementen uit het P+P onderzoek worden betrokken bij de gesprekken met de regiopartners (zie bijlage)Bijlagen
-
4
Zodra bespreekpunten zijn ontvangen worden deze toegevoegd.
-
5
Welke momenten moeten nog gepland worden ?
- Mijlpalen en bespreek momenten van de lopende onderzoeken ( toelichting door )
- gereserveerde data commissie TvH / RIA : 8 en 23 september (bepalen of die nog opportuun zijn) -
6
Input gevraagd voor de bijeenkomst, dan kunnen we deze input aan de andere twee gemeenten sturen en afstemmen. Er is nog geen agenda.
-
7Sluiting
-
8
- Kennismaking
- Doorkijk naar opzet traject verbetering bestuurlijke besluitvormingBijlagen